Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

8-Bit Commando

Güvenilir mağazalardaki en ucuz 8-Bit Commando fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup 8-Bit Commando satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

243.58₺

Çıkış tarihi: July 27, 2011
Geliştiren: 2dengine
Yayıncı: 2dengine
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

8-Bit Commando Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista+
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İlave Notlar: Requires a controller for co-op play

8-Bit Commando Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz 8-Bit Commando fiyatı:    243.58₺

Şu anki en ucuz 8-Bit Commando fiyatı:    243.58₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

8-Bit Commando İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

8-Bit Commando - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


8-Bit Commando Özeti

8 bit komando hızlı tempolu eylem, bir sallanan film müziği, yerel / çevrimiçi çok oyunculu ve patlamaları olan bir çalıştırma ve silah platformudur.

8-Bit Commando İle İlgili Kullanıcı Yorumları


8-Bit Commando fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 8-Bit Commando satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!