Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

A Plague Tale: Requiem

Güvenilir mağazalardaki en ucuz A Plague Tale: Requiem fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup A Plague Tale: Requiem satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Voidu

713.02₺

Steam

1049.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 18, 2022
Geliştiren: Asobo Studio
Yayıncı: Focus Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


A Plague Tale: Requiem Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • Additional Notes: To be announced
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • Additional Notes: To be announced

A Plague Tale: Requiem Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz A Plague Tale: Requiem fiyatı:    713.02₺

Şu anki en ucuz A Plague Tale: Requiem fiyatı:    713.02₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

A Plague Tale: Requiem İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

A Plague Tale: Requiem - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


A Plague Tale: Requiem Özeti

Embark on a heartrending journey into a brutal, breathtaking world, and discover the cost of saving those you love in a desperate struggle for survival. Strike from the shadows or unleash hell with a variety of weapons, tools and unearthly powers.

A Plague Tale: Requiem İle İlgili Kullanıcı Yorumları


A Plague Tale: Requiem fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak A Plague Tale: Requiem satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!