Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

A Sky Full of Stars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz A Sky Full of Stars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup A Sky Full of Stars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.00₺

G2A

60.81₺

Çıkış tarihi: Dec. 15, 2017
Geliştiren: MoeNovel
Yayıncı: MoeNovel
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Battlefield™ 2042
599.99₺ 361.61₺
pc
Internet Cafe Simulator 2
32.00₺ 32.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 290.36₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 110.00₺

A Sky Full of Stars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core2Duo or higher
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD graphics or higher (VRAM 512MB)
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: An environment that can display at least 1280×720 pixels Recommended Environment: *When using display adapters that share main memory, the game may not work. *We do not guarantee that this game will run on virtual drives or Virtual PCs (including Apple Boot Camp). *This product uses Ogg Vorbis/Lua/tilua++.
null

A Sky Full of Stars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz A Sky Full of Stars fiyatı:    9.24₺

Şu anki en ucuz A Sky Full of Stars fiyatı:    28.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

A Sky Full of Stars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

A Sky Full of Stars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


A Sky Full of Stars Özeti

The starry sky spreads far and wide overhead... This story full of love, comedy, and excitement follows our protagonist and his stargazing friends as they grow together. "A Sky Full of Stars" is a coming-of-age astronomy tale by the same team who brought you "If My Heart Had Wings".

A Sky Full of Stars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


A Sky Full of Stars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak A Sky Full of Stars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!