Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Adera

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Adera fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Adera satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Çıkış tarihi: Aug. 1, 2012
Geliştiren: HitPoint Inc.
Yayıncı: HitPoint Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Dying Light 2 Stay Human
349.00₺ 314.10₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 299.00₺
pc
Red Dead Redemption 2
299.00₺ 126.99₺

Adera Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Vista, 7, 8.1, or 10
  • İşlemci: 2 GHz CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB GPU with shader model 4.0
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

Adera Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Adera fiyatı:    None₺

Şu anki en ucuz Adera fiyatı:    13.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Adera İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Adera - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Adera Özeti

Jane Sinclaire, Adera'nın gizemli şehrinde en büyük zorluğuyla karşı karşıya. Bulmacaları çözün, eserler toplayın ve sırlarının kilidini açın!

Adera İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Adera fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Adera satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!