Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Adventures of Pip

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Adventures of Pip fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Adventures of Pip satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

RandomOyun

57.50₺

G2A

82.38₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: June 4, 2015
Geliştiren: Tic Toc Games
Yayıncı: Tic Toc Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Adventures of Pip Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2
  • İşlemci: Intel Dual Core 2.1 or higher
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel video graphics card 2000/3000 256MB
  • Depolama: 550 MB kullanılabilir alan
null

Adventures of Pip Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Adventures of Pip fiyatı:    57.5₺

Şu anki en ucuz Adventures of Pip fiyatı:    57.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Adventures of Pip İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Adventures of Pip - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Adventures of Pip Özeti

Retro 32-bit dünya içinde taze bir oyun twist ile bir aksiyon platformu olan PIP'nin maceralarında nihai dijital underdog olarak oynayın. Ne yazıklarında, PIP olası bir şekilde 1 piksel kahramandır, ancak yunan düşmanlarının piksellerini üç farklı formda gelişmek için eşsiz bir yeteneğe sahiptir.

Adventures of Pip İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Adventures of Pip fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Adventures of Pip satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!