Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Age of Barbarian Extended Cut

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Age of Barbarian Extended Cut fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Age of Barbarian Extended Cut satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: May 20, 2016
Geliştiren: Crian Soft
Yayıncı: Crian Soft
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Age of Barbarian Extended Cut Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win XP, 7, 8, Vista, 10
  • İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
null

Age of Barbarian Extended Cut Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Age of Barbarian Extended Cut fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz Age of Barbarian Extended Cut fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Age of Barbarian Extended Cut İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Age of Barbarian Extended Cut - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Age of Barbarian Extended Cut Özeti

Barbar Eski Çağı, 80'li yıllara, fantezi ve kılıç ve büyücü türüne ilham veren bir eylem hack n Slash oyunudur. Kas barbarları, yetersiz kaplı kızlar, kana dek yurt orduları, çok fazla gore, oldukça epik bir hikaye ve bir bağımlılık film müziği! Hayatta en iyisi nedir?

Age of Barbarian Extended Cut İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Age of Barbarian Extended Cut fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Age of Barbarian Extended Cut satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!