Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Age of Rivals

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Age of Rivals fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Age of Rivals satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

16.50₺

Çıkış tarihi: March 14, 2017
Geliştiren: Dark Inertia Studios
Yayıncı: Roboto Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Age of Rivals Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Age of Rivals Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Age of Rivals fiyatı:    16.5₺

Şu anki en ucuz Age of Rivals fiyatı:    16.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Age of Rivals İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Age of Rivals - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Age of Rivals Özeti

Deep civilization-building strategy in a fast-paced card game! There are many paths to victory in this competitive card drafting game featuring 12 unique characters and hundreds of cards ranging from great pyramids and war elephants to sneaky spies and crafty merchants.

Age of Rivals İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Age of Rivals fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Age of Rivals satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!