Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Aground

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Aground fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Aground satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

G2A

167.96₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: April 17, 2020
Geliştiren: Fancy Fish Games
Yayıncı: Fancy Fish Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Aground Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 with ARB or EXT Framebuffer Objects
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Aground Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Aground fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Aground fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Aground İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Aground - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Aground Özeti

Son insandan kurtulanlardan biri olarak, kendinizi ıssız bir adada mahsur kaldınız. Kazanın birkaç mağduru ile, zanaat edebilir misiniz, benim ve hayatta kalmak için yolunuzu kurabilir misiniz?

Aground İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Aground fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Aground satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!