Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Anomalies

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Anomalies fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Anomalies satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

74.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2016
Geliştiren: Schmidt Workshops
Yayıncı: Schmidt Workshops
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Anomalies Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Win 7 / Win 8 / Server 2008 / Server 2012, 32 Bit or 64 Bit; DirectX 9.0c or above.
  • İşlemci: No processor specified
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 64 MB 3D video card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ses Kartı: required
  • İlave Notlar: Anomalies is made with 3D GameStudio A7 Engine - specs are based on 3dgamestudio's website
Önerilen:
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB video card
  • İlave Notlar: Shader 2.0 support

Anomalies Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Anomalies fiyatı:    74.7₺

Şu anki en ucuz Anomalies fiyatı:    74.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Anomalies İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Anomalies - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Anomalies Özeti

Tamamen farklı bir şey mi arıyorsunuz? Tuhaflık? Bir enigma? Ya da belki .. bir anomali? Anomaliler bir oyun olabilir, sonra tekrar olmayabilir. Bir kullanıcı "bir milyon müzikal sülük olarak açıkladı, serotonini beynimden emmek için bekliyor." Ve bu sadece başlangıç ...

Anomalies İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Anomalies fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Anomalies satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!