Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Anomaly Korea

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Anomaly Korea fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Anomaly Korea satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

5.40₺

G2A

11.89₺

Cdkeys

23.08₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2013
Geliştiren: 11 bit studios
Yayıncı: 11 bit studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Anomaly Korea Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.1 Ghz or equivalent
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Integrated
null

Anomaly Korea Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Anomaly Korea fiyatı:    5.4₺

Şu anki en ucuz Anomaly Korea fiyatı:    5.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Anomaly Korea İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Anomaly Korea - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Anomaly Korea Özeti

Özel olarak PC, Mac ve Linux için buharlı hale getirildi Anomali Bundle, Anomaly Kore, Anomali Warzone Dünya'ya bir genişleme kampanyasıdır. Yabancı robotlar geri döndü ve bu sefer ziyaretlerinde Kore'ye sahipler. Bir takımın şiddetli ateşle savaşmasına ve uzaylı istilasından kurtulmak için sizin işiniz.

Anomaly Korea İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Anomaly Korea fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Anomaly Korea satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!