Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Antichamber

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Antichamber fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Antichamber satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

349.63₺

G2A

384.72₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 31, 2013
Geliştiren: Alexander Bruce
Yayıncı: Demruth
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Antichamber Sistem Gereksinimleri

  • OS:Windows XP SP2, Vista, or Windows 7
  • Processor:2.0+ GHz or better (dual core recommended)
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:NVIDIA 8000 series or higher (Shader Model 3 Compatible)
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:1 GB HD space
null

Antichamber Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Antichamber fiyatı:    349.63₺

Şu anki en ucuz Antichamber fiyatı:    349.63₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Antichamber İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Antichamber - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Antichamber Özeti

Antichamber, hiçbir şeyin verilen hiçbir şeyin alınabileceği bir zihin bükme psikolojik keşif oyunudur. Koridorların birbirlerine sarıldığı bir Escher benzeri dünyayı keşfedin, boşluklar kendilerini yeniden yapılandırın ve imkansızlığın gerçekleştirilmesi sadece ileriye dönük olan tek yol olabilir.

Antichamber İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Antichamber fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Antichamber satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!