Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ARMA: Combat Operations

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ARMA: Combat Operations fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ARMA: Combat Operations satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: May 8, 2007
Geliştiren: Bohemia Interactive
Yayıncı: Bohemia Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

ARMA: Combat Operations Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Supported OS:Windows XP
  • Processor:2 GHz or better Intel or AMD processor, or equivalent. Game is functional on, but currently not optimized for, Dual-core CPU's.
  • Memory:512 MB of RAM
  • Graphics:nVidia Geforce FX with 128 MB RAM & Pixel Shader 2.0 or better, ATI Radeon 9500 with 128 MB of RAM Pixel Shader 2.0 or better
  • DirectX Version:DirectX 9.0c
  • Hard Drive:3 GB of free space
Recommended:
  • Processor:3 GHz or better Intel or AMD processor, or equivalent. Game is functional on, but currently not optimized for, Dual-core CPU's.
  • Memory:1 GB of RAM
  • Graphics:nVidia 6800 or better with at least 256 MB of onboard RAM, ATI X800 or better with at least 256 MB of onboard RAM
null

ARMA: Combat Operations Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ARMA: Combat Operations fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz ARMA: Combat Operations fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ARMA: Combat Operations İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ARMA: Combat Operations - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ARMA: Combat Operations Özeti

Sequel to the highly successful Operation Flashpoint, ARMA: Combat Operations is a first person tactical military shooter on the PC with large elements of realism and simulation. This game features a blend of large-scale military conflict spread across large areas alongside the more close quartered battles.

ARMA: Combat Operations İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ARMA: Combat Operations fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ARMA: Combat Operations satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!