Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ARMED SEVEN

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ARMED SEVEN fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ARMED SEVEN satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

21.00₺

Cdkeys

104.56₺

G2A

789.08₺

Çıkış tarihi: March 6, 2015
Geliştiren: ASTRO PORT
Yayıncı: Henteko Doujin
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

ARMED SEVEN Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000/XP/7
  • İşlemci: Intel Pentium3 1GHz or better
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 8.1 or above and Direct3D with 64MB or more of VRAM
  • Depolama: 110 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible Sound Card
null

ARMED SEVEN Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ARMED SEVEN fiyatı:    21.0₺

Şu anki en ucuz ARMED SEVEN fiyatı:    21.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ARMED SEVEN İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ARMED SEVEN - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ARMED SEVEN Özeti

Yıl 1989'dur. Gogoh ordusunun Dünya'nın işgalinden bu yana 12 yıl geçti. Savaş sırasında yabancı teknolojiye maruz kalma, dünyanın kendi teknolojilerini büyük bir sıçramayı öne sürecek. Daha önce insanlık tarihinde daha önce rife olan uluslararası çatışma, tüm zamanlara düştü ve Dünya Federasyonu bir ...

ARMED SEVEN İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ARMED SEVEN fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ARMED SEVEN satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!