Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Armikrog

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Armikrog fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Armikrog satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

3.50₺

Cdkeys

30.84₺

HRK

30.94₺

G2A

41.69₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 30, 2015
Geliştiren: Pencil Test Studios
Yayıncı: Versus Evil
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Armikrog Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Pentium 4 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Armikrog Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Armikrog fiyatı:    3.5₺

Şu anki en ucuz Armikrog fiyatı:    3.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Armikrog İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Armikrog - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Armikrog Özeti

Armikrog is a unique stop motion clay animated point and click adventure game from the creators of Earthworm Jim and the Neverhood. Unravel the mysteries of the fortress that holds Tommynaut and his blind alien talking dog Beak-Beak captive through exploration and puzzle solving!

Armikrog İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Armikrog fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Armikrog satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!