Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Arx Fatalis

Arx Fatalis fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Arx Fatalis satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Steam

10.00₺

G2A

51.64₺

Çıkış tarihi: Nov. 12, 2002
Geliştiren: Arkane Studios
Yayıncı: Arkane Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Arx Fatalis Fiyatları

None
Arkane Studiosun çok sevilen birinci şahıs rol yapma oyunu, oyuncuları Arx adlı fantastik bir dünyada muhteşem bir yolculuğa çıkıyor. Arx sert geçen bir savaşın ardından karmaşa içinde ve yıkımın eşiğinde. Güneş gökyüzünden kayboldu ve yerini sonsuz karanlığa bıraktı. İnsanlar ve diğer tüm yaratıklar yeraltındaki madenlerde mahsur kaldı.
En Düşük: Windows XP, 500 MHz Pentium ® III veya uyumlu, 64 MB RAM , DirectX 8 veya daha yüksek, DirectX 8 uyumlu ses ve ekran kartı (16 MB) , 750 MB sabit disk
Önerilen: 900 MHz Pentium ® III veya uyumlu, 256 MB RAM , DirectX 8 veya daha yüksek, DirectX 8 uyumlu ses ve ekran kartı (32MB), 750 MB sabit disk
null

Benzer Ürünler

pc
Cyberpunk 2077
249.00₺ 219.12₺