Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Astro Duel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Astro Duel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Astro Duel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

105.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 22, 2016
Geliştiren: Rusty Moyher
Yayıncı: Wild Rooster
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Astro Duel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, service pack 3
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 120 MB kullanılabilir alan
null

Astro Duel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Astro Duel fiyatı:    21.0₺

Şu anki en ucuz Astro Duel fiyatı:    105.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Astro Duel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Astro Duel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Astro Duel Özeti

Astro Duel, rekabetçi bir yerel çok oyunculu parti oyunudur. Turlar hızlı ve ölüm ani. Asteroid tarzı gemileri kullanarak arkadaşlarınızı patlatın. İyi bir önlem için çaresiz gövdelerinin üzerinde koşun.

Astro Duel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Astro Duel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Astro Duel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!