Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Atom Zombie Smasher

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Atom Zombie Smasher fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Atom Zombie Smasher satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

188.87₺

Çıkış tarihi: March 14, 2011
Geliştiren: Blendo Games
Yayıncı: Blendo Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

Atom Zombie Smasher Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 1GHz
  • Bellek: 512MB
  • Sabit Disk Alanı: 60MB
  • Ekran Kartı: 60MB
  • Ek Olarak: Çok oyunculu için Oyun Kumandası veya Joystick gerekmektedir
null

Atom Zombie Smasher Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Atom Zombie Smasher fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Atom Zombie Smasher fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Atom Zombie Smasher İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Atom Zombie Smasher - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Atom Zombie Smasher Özeti

The zombie apocalypse is upon us and its up to you to evacuate everyone before they fall prey to the undead. Conduct massive rescue operations with a helping hand from snipers, artillery crews, orbital bombardments, and more.

Atom Zombie Smasher İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Atom Zombie Smasher fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Atom Zombie Smasher satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!