Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Axes and Acres

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Axes and Acres fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Axes and Acres satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

35.75₺

Çıkış tarihi: April 7, 2016
Geliştiren: BrainGoodGames
Yayıncı: BrainGoodGames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Axes and Acres Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer
  • İşlemci: Support for SSE2 instruction set
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 60 MB kullanılabilir alan
null

Axes and Acres Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Axes and Acres fiyatı:    9.0₺

Şu anki en ucuz Axes and Acres fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Axes and Acres İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Axes and Acres - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Axes and Acres Özeti

Eksenler ve ACRES, her turda heyecan verici kararlar oluşturmak için tasarlanmış derin ve ilgi çekici bir tek oyunculu strateji oyunudur. Kuralların öğrenmesi kolaydır, ancak her turda çiftlik, inşa etmek ve hayatta kalmak için birçok farklı şekilde oynanabilir.

Axes and Acres İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Axes and Acres fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Axes and Acres satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!