Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Aztaka

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Aztaka fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Aztaka satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

1209.56₺

Çıkış tarihi: May 7, 2009
Geliştiren: Citeremis Inc.
Yayıncı: Citeremis Inc.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Aztaka Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP/Vista Operating System
  • Processor: Intel Pentium 2.0 GHz or higher processor
  • Memory: 2 GB of available system memory
  • Graphics: 256 MB (512 MB recommended) DirectX 9.0c compliant video card with Shader Model 2.0
  • DirectX®: DirectX 9.0c
  • Hard Drive: 1.6 GB of available hard drive space
  • Sound: DirectX 9.0c compliant Sound Card
null

Aztaka Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Aztaka fiyatı:    96.89₺

Şu anki en ucuz Aztaka fiyatı:    1205.31₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Aztaka İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Aztaka - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Aztaka Özeti

AZTEC efsanesinden ilham alan bu eylem / RPG tarafı kaydırma, sizi tanrılar ve insanlık arasındaki bir savaşın ortasına atacak. Huitzilo, Huitzilo, Sun Tanrısının mirası, hem savaş ve sihir sanatında yetenekli, sadece yedi fonogramı tekrar bir araya getirerek insanları Aztec tanrılarının gazabından kurtarabilirsiniz.

Aztaka İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Aztaka fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Aztaka satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!