Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Back 4 Blood

Back 4 Blood fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Back 4 Blood satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PlayStore

228.00₺

EpicStore

249.00₺

FoxnGame

249.00₺

Steam

249.00₺

Cdkeys

420.43₺

G2A

893.48₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 12, 2021
Geliştiren: Turtle Rock Studios
Yayıncı: Warner Bros. Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Back 4 Blood Fiyatları

Back 4 Blood: Gamehunterz Yorumu

Canavarlara karşı efsanevi bir savaşa hazır mısınız? O zaman doğru yerdesiniz! Hemen başlayalım. Back 4 Blood oyunu tam size göre. Eskiden insan olan canavarlar ve yaratıklar, hayatta kalan son insanları da yemek istiyor. Aklınızda bir senaryo canlandı mı? Peki Left 4 Dead desek? Ve Back 4 Blood’u da aynı yaratıcıların yaptığını söylesek? İste Back 4 Blood satın al dememiz için tek başına yeterli bir sebep. Fakat merak etmeyin, hemen elimizdeki bilgileri sizinle paylaşalım.

Left 4 Dead oyununa yakın bir senaryoya sahip olan Back 4 Blood, bizleri canavar ve yaratıklarla savaşmaya davet ediyor. Bu oyundaki temel amacımız, Ridden adındaki bir kişiyi ortadan kaldırmak ve dünyanın kontrolünü tekrar elimize geçirmek. Fakat bunu yaparken etrafınızdaki canavarlardan da korunmayı sakın unutmayın! İşte tam da bu nedenle, tek başınıza olmanız yerine arkadaşlarınızla olmanız daha mantıklı olacaktır!

4 kişiye kadar çıkabilen gruplar ile, bu muhteşem co-op korku ve aksiyon oyununun tadına arkadaşlarınızla da varabilirsiniz. Hatta ve hatta oyundaki PvP modu ile, dilersen arkadaşlarına karşı bile oynayabilirsin. İstersen Ridden olup arkadaşlarına saldır, istersen sıradan bir karakter olup Ridden’a saldır! Bu muhteşem maceraya ortak olmak için, tek dinlemen gereken tavsiye ise Back 4 Blood satın al!

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise, kendini oyuncunun hareketlerine ve oynayışına göre ayarlayan “Oyun Yöneticisi”. Kısaca açıklamak gerekirse, oyun yöneticisi sayesinde otomatik olarak sizlerin seviyesine göre ayarlanan bir PvE deneyimi olacaktır.

Peki, bu kadar güzel özelliklere sahip olan ve efsanevi oyun yaratıcıları tarafından hazırlanan bu oyunun fiyatları ne olacak. Back 4 Blood fiyatları ne alemde? Hemen cevaplayalım!

Back 4 Blood Fiyatları

Back 4 Blood fiyatları benzeri oyunlarına göre biraz tuzlu olacak gibi geliyor. Fakat benzeri oyun konsepti de önemli. Yazımızın başında da dediğimiz gibi, Left 4 Dead’e benzeyen bir oyun olacak gibi duruyor. Fakat bu demek değil ki Back 4 Blood fiyatları çok pahalı veya bu oyun yerine başka bir oyun alınabilir. Eğer ki son zamanların teknolojisine uyan, arkadaşlarınızla canavar avlayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Back 4 Blood satın al tavsiyesi tam yerinde olacaktır. Buna da ek olarak, bizim düşüncemize göre fiyat performans olarak değerlendirildiğinde, her ne kadar biraz tuzlu fiyata sahip olsa da, Back 4 Blood verdiğiniz paranın her kuruşuna değecektir.

Back 4 Blood Satın Al

Peki kimlere Back 4 Blood satın al tavsiyesini veririz? Tabi ki Left 4 Dead hayranlarına, hayatta kalma oyunu severlere, canavar ve yaratık avlamaktan hoşlananlara ve son olarak arkadaşlarıyla co-op oyun oynamak isteyen herkese, Back 4 Blood satın al tavsiyesini gönül rahatlığıyla veririz!

Back 4 Blood is a thrilling cooperative first-person shooter from the creators of the critically acclaimed Left 4 Dead franchise. Experience the intense 4 player co-op narrative campaign, competitive multiplayer as human or Ridden, and frenetic gameplay that keeps you in the action.
Oyun

Konuşma Zamanı: Back 4 Blood
Hakkında Her Şey

Back 4 Blood Oyununun Uzun Süredir Beklendiğini Biliyoruz. Bu Nedenle Back 4 Blood Fiyatları, Oynanışı Ve Bilgileri Hakkında Açıklayıcı Bir Yazı Hazırladık.
Oyun

En İyi Coop Oyunlar

Her Gamer Coop Oyunları Oynamayı Çok Sever, Fakat Bu Oyunları Bulması Zordur. Bu Yüzden, Bu Yazımızda Sizin İçin En İyi Coop Oyunları Derledik! İyi Okumalar Dileriz.
Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: TBD
  • Processor: TBD
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Back 4 Blood İle İlgili Videolar

Bu muhteşem oyunun mekaniklerini merak edenlere özel, işte sizlere oynanış videosu. Hem de bizzat efsanevi oyuncu Shroud'un ellerinden. Bu video sayesinde Back 4 Blood oyununun ne kadar eğlenceli olduğunu iyice anlayabilirsiniz! İyi seyirler dileriz.

Benzer Ürünler