Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bad Dream: Coma

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bad Dream: Coma fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bad Dream: Coma satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

31.64₺

Steam

269.70₺

Çıkış tarihi: March 9, 2017
Geliştiren: Desert Fox
Yayıncı: Games Box
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bad Dream: Coma Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7/8/10
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Default
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Bad Dream: Coma Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bad Dream: Coma fiyatı:    31.64₺

Şu anki en ucuz Bad Dream: Coma fiyatı:    31.64₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bad Dream: Coma İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bad Dream: Coma - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bad Dream: Coma Özeti

Welcome in Bad Dream: Coma. A point&click game where unique minimalistic art style creates an unforgettable and atmospheric experience. Travel through the surreal and disturbing dreamland where everything depends on your actions. You cant die but you can suffer greatly...

Bad Dream: Coma İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bad Dream: Coma fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bad Dream: Coma satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!