Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bad Dream: Fever

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bad Dream: Fever fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bad Dream: Fever satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

20.92₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 15, 2018
Geliştiren: Desert Fox
Yayıncı: Ultimate Games S.A.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bad Dream: Fever Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7/8/10
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Bad Dream: Fever Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bad Dream: Fever fiyatı:    20.92₺

Şu anki en ucuz Bad Dream: Fever fiyatı:    20.92₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bad Dream: Fever İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bad Dream: Fever - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bad Dream: Fever Özeti

Dünya garip mürekkeple kaplıdır, bilinmeyen bir veba zalim hasatını topladı. Şehir tamamen boş ve ölü gibi görünüyor, ancak her köşesinde korku, üzüntü, yalnızlık ve ıstırabın tezahürleri var.

Bad Dream: Fever İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bad Dream: Fever fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bad Dream: Fever satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!