Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Barbarian Souls

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Barbarian Souls fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Barbarian Souls satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 30, 2019
Geliştiren: Fabio Cunha
Yayıncı: Fabio Cunha
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Barbarian Souls Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Window 7
  • İşlemci: Core i3
  • Ekran Kartı: Geforce 625m or Radeon HD equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 910 MB kullanılabilir alan
null

Barbarian Souls Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Barbarian Souls fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Barbarian Souls fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Barbarian Souls İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Barbarian Souls - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Barbarian Souls Özeti

Saldırı zamanı, barbar dünyanın farklı yerlerine istila eder ve hepsini öldürmek sizin işinizdir. Hiç kimseyi canlı bırakmayın. Barbar Ruhlar, Dark Soulsun dövüş sisteminden esin kaynağı oldu.

Barbarian Souls İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Barbarian Souls fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Barbarian Souls satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!