Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Batman - The Telltale Series Shadows Mode

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Batman - The Telltale Series Shadows Mode fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Batman - The Telltale Series Shadows Mode satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.20₺

HRK

6.68₺

Çıkış tarihi: Aug. 2, 2016
Geliştiren: Telltale
Yayıncı: Telltale
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar

pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 233.83₺
pc
God of War
329.00₺ 231.59₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 239.20₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 149.50₺

Batman - The Telltale Series Shadows Mode Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
null

Batman - The Telltale Series Shadows Mode Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Batman - The Telltale Series Shadows Mode fiyatı:    4.2₺

Şu anki en ucuz Batman - The Telltale Series Shadows Mode fiyatı:    4.2₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Batman - The Telltale Series Shadows Mode İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Batman - The Telltale Series Shadows Mode - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Batman - The Telltale Series Shadows Mode Özeti

Batman Shadows Eklentisi hikâye edilmiş Telltale Batman oyunlarına büyüleyici yeni bir görünüm getiriyor. Yeniden renklendirilmiş oynanış ve yeniden işlenmiş dokularla zenginleştirilen en sevdiğiniz Telltale Batman bölümlerini tekrar oynayın ve Kara Şövalyenin çarpık dünyasını yeni ve uğursuz bir dünya ile deneyimleyin.

Batman - The Telltale Series Shadows Mode İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Batman - The Telltale Series Shadows Mode fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Batman - The Telltale Series Shadows Mode satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!