Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Battlevoid: Harbinger

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Battlevoid: Harbinger fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Battlevoid: Harbinger satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

58.76₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 24, 2016
Geliştiren: Bugbyte Ltd.
Yayıncı: Bugbyte Ltd.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Battlevoid: Harbinger Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10/7/XP/Vista
  • İşlemci: 1.8 Ghz Processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB 3D OpenGL 2.0 Compatible video card
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Battlevoid: Harbinger Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Battlevoid: Harbinger fiyatı:    58.76₺

Şu anki en ucuz Battlevoid: Harbinger fiyatı:    58.76₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Battlevoid: Harbinger İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Battlevoid: Harbinger - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Battlevoid: Harbinger Özeti

Battlevoid: Harbinger is a hard sci-fi space exploration game blending roguelike, turn-based, star map strategy, and real-time space battles. You are a young commander venturing out into enemy territories, to unknown galaxies, never knowing what you will face as you jump out from hyperspace.

Battlevoid: Harbinger İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Battlevoid: Harbinger fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Battlevoid: Harbinger satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!