Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

BC Kings

Güvenilir mağazalardaki en ucuz BC Kings fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup BC Kings satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

23.07₺

G2A

49.72₺

Steam

74.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 15, 2008
Geliştiren: Mascot Entertainment
Yayıncı: Strategy First
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

BC Kings Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP or Vista
  • Processor: 1GHz processor or better
  • Memory: 512MB memory
  • Graphics: 3D accelerated graphics hardware
  • DirectX®: DirectX 9
  • Hard Drive: 300MB of free space
  • Sound: DirectX compatible sound card
null

BC Kings Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz BC Kings fiyatı:    23.07₺

Şu anki en ucuz BC Kings fiyatı:    23.07₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

BC Kings İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

BC Kings - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


BC Kings Özeti

BC Kings, strateji oyunlarında yaygın olarak bulunmayan birkaç yeni öğeye sahiptir. Kaynakları toplama, bir orduyu eğitmek ve düşmanı yenmek için ek olarak, macerayı ve rol yapma öğelerini de çözmeniz gerekecektir. Kampanya, cesur kahraman Mradin'in epik hikayesi ve güvenilir eski arkadaşı Giesnik'in etrafında inşa edilmiştir.

BC Kings İle İlgili Kullanıcı Yorumları


BC Kings fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak BC Kings satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!