Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Besiege

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Besiege fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Besiege satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

DurmaPlay

30.00₺

RandomOyun

77.50₺

HRK

134.93₺

G2A

142.16₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2020
Geliştiren: Spiderling Studios
Yayıncı: Spiderling Studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Besiege Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (latest SP)
  • İşlemci: 2.2Ghz Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512mb Dedicated VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Besiege Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Besiege fiyatı:    30.0₺

Şu anki en ucuz Besiege fiyatı:    30.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Besiege İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Besiege - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Besiege Özeti

Besiege, ortaçağ kuşatma motorları oluşturduğunuz bir fizik tabanlı bina oyunudur. 54 Seviye SinglePlayer kampanyasıyla, çok oyunculu olan arkadaşlarınızla Kaos'u serbest bırakın, kendi dünyalarınızı seviye editörüyle oluşturun, oyunuzu çalıştaydan modlarla özelleştirin.

Besiege İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Besiege fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Besiege satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!