Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

bit Dungeon

Güvenilir mağazalardaki en ucuz bit Dungeon fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup bit Dungeon satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.10₺

G2A

17.35₺

Çıkış tarihi: Aug. 12, 2019
Geliştiren: Kinto Games LLC
Yayıncı: Kinto Games LLC
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

bit Dungeon Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 10, 8, 7
  • İşlemci: 2GHz
  • Bellek: 100 MB RAM
  • Depolama: 60 MB kullanılabilir alan
null

bit Dungeon Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz bit Dungeon fiyatı:    2.1₺

Şu anki en ucuz bit Dungeon fiyatı:    2.1₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

bit Dungeon İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

bit Dungeon - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


bit Dungeon Özeti

BitDungeon, randomize yağma ve hızlı aksiyon savaşını birleştirir, randomize zindanları keşfedin ve tehlikeli patronlarla yolunuzu keser ve kaydırın. Daha güçlü ve daha güçlü oldukça zorluklar. Karakterinizi, ölümcül pasif yeteneklerle nasıl istediğinizi oluşturun.

bit Dungeon İle İlgili Kullanıcı Yorumları


bit Dungeon fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak bit Dungeon satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!