Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bitardia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bitardia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bitardia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

75.03₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2015
Geliştiren: varlamov5264
Yayıncı: varlamov5264
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bitardia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Bitardia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bitardia fiyatı:    75.03₺

Şu anki en ucuz Bitardia fiyatı:    75.03₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bitardia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bitardia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bitardia Özeti

Bitardia'da, internetin tüm kurallarını harekete geçireceksiniz ve klasik düşük bütçeli atıcıların ruhundaki bir yolculuğa çıkacaksınız, bir imaj tahtasının muhteşem dünyasının engellerinle yol açıyor.

Bitardia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bitardia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bitardia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!