Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Black Hole Hazard

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Black Hole Hazard fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Black Hole Hazard satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 29, 2016
Geliştiren: Superthumb
Yayıncı: Superthumb
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Black Hole Hazard Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E6300
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible card, 256MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible card
null

Black Hole Hazard Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Black Hole Hazard fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Black Hole Hazard fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Black Hole Hazard İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Black Hole Hazard - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Black Hole Hazard Özeti

Black Hole Hazard is an action puzzle spacewalking game with unique control and a fascinating sci-fi story. Controlling the guns recoil in space and distorted gravity will be very challenging. Be Dr. Albert, shoot the jet / laser gun to survive against the unknown enemies and find out the truth.

Black Hole Hazard İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Black Hole Hazard fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Black Hole Hazard satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!