Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Black Home

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Black Home fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Black Home satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Cdkeys

15.32₺

G2A

36.41₺

Çıkış tarihi: Aug. 8, 2015
Geliştiren: Warfare Studios
Yayıncı: Aldorlea Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Black Home Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Black Home Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Black Home fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Black Home fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Black Home İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Black Home - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Black Home Özeti

Bu karanlık ve heyecan verici macera ile Warfare Studios'tan 16 bit RPG iyiliği. Manastırın gizemini çözebilir misiniz? İçindeki bilinmeyen terörleri cesur, gizli odaları ve gizli odaları bulun ve güneş doğmadan önce gizemli geçmişin kilidini açın ve canlı çıkabilirsiniz!

Black Home İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Black Home fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Black Home satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!