Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Black Ice

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Black Ice fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Black Ice satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: July 9, 2014
Geliştiren: Super Duper Garrett Cooper
Yayıncı: Super Duper Game Company
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Black Ice Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 - 64 bit only
  • İşlemci: i3+
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 9 Series or Equivalent
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 1024x768 minimum resolution
null

Black Ice Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Black Ice fiyatı:    314.7₺

Şu anki en ucuz Black Ice fiyatı:    314.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Black Ice İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Black Ice - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Black Ice Özeti

Bu FPS yağmuru / atıcıda Lightspeed'teki siber eve girin. 10 kişiye kadar olan Solo veya Online Co-op / PVP'de oynayın. Megacorps kesmek, AI savunmalarını serbest bırakın ve Sinerjik Silah Arsenalinizi Özelleştirmek için usule ilişkin yağmuru çalın. Borderlands'ın tronla buluştuğunu düşünüyorum. Gezegeni hack!

Black Ice İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Black Ice fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Black Ice satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!