Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Black Paradox

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Black Paradox fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Black Paradox satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

97.92₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: July 27, 2018
Geliştiren: Fantastico Studio
Yayıncı: Digerati
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Black Paradox Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Intel Core i3 M380
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Black Paradox Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Black Paradox fiyatı:    97.92₺

Şu anki en ucuz Black Paradox fiyatı:    97.92₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Black Paradox İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Black Paradox - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Black Paradox Özeti

Bu hızlı tempolu ve hyper-stilize Roguelite'de kaosu vurmak için toka. Rahatsız Bounty Hunter Black Paradox olarak, uzayda seyahat etmek ve Hellraisers'ı yenmek için size kalmıştır - galaksideki en tehlikeli ceza organizasyonu.

Black Paradox İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Black Paradox fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Black Paradox satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!