Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blockland

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blockland fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blockland satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

171.81₺

Steam

186.44₺

Çıkış tarihi: Feb. 28, 2007
Geliştiren: Eric Hartman
Yayıncı: Step 1 Games LLC
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Blockland Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL compatible graphics chip
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Blockland Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blockland fiyatı:    171.81₺

Şu anki en ucuz Blockland fiyatı:    171.81₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blockland İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blockland - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blockland Özeti

BLOCKLAND, belirleyici olmayan bir Sandbox oyunu olmayan, oyuncuları tasarlama ve inşa etme özgürlüğünü veren, tasarruf etme ve inşa etme özgürlüğü veriyor. Küçük bir minifigür olarak stil, oyuncular oyuncak blokları hatırlatan tuğlaları kullanarak sanal dünyanın içinde inşa eder.

Blockland İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blockland fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blockland satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!