Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blockwick 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blockwick 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blockwick 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

12.38₺

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: June 25, 2015
Geliştiren: Kieffer Bros.
Yayıncı: Kieffer Bros.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Blockwick 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: Intel or AMD
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Blockwick 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blockwick 2 fiyatı:    11.99₺

Şu anki en ucuz Blockwick 2 fiyatı:    12.38₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blockwick 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blockwick 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blockwick 2 Özeti

Welcome to Blockwick 2 – a world of jumbled blocks and colorful shapes. It’s up to you to unscramble the blocks and connect the colors. The game introduces a slew of new block types – entangled blocks, sticky blocks, caterpillar blocks, and more.

Blockwick 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blockwick 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blockwick 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!