Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blood Bowl - Legendary Edition

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blood Bowl - Legendary Edition fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blood Bowl - Legendary Edition satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2010
Geliştiren: Cyanide Studios
Yayıncı: Cyanide Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Blood Bowl - Legendary Edition Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP3/ Vista SP1/ 7
  • Processor: Pentium 4 2.4 GHZ/AthlonXP 2400+
  • Memory: 1GB (XP)/ 2GB (Vista/7)
  • Graphics: 128 MB 100% DirectX® 9 and shaders 2.0 compatible (NVIDIA GEFORCE 6600 / ATI RADEON X700 or higher) Not compatible with SLI. Intel, SIS and Via/S3G graphics controllers non-supported
  • DirectX®: 9.0
  • Hard Drive: 5 GB
  • Sound: DirectX® 9 compatible
  • Multiplayer Requirements: Internet connection required for online gameplay.
null

Blood Bowl - Legendary Edition Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blood Bowl - Legendary Edition fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Blood Bowl - Legendary Edition fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blood Bowl - Legendary Edition İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blood Bowl - Legendary Edition - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blood Bowl - Legendary Edition Özeti

Warhammer Fantasy World'den ilham alan kan kasesi, strateji ve spor oyunlarının ultra şiddetli bir kombinasyonudur. Efsanevi Edition, her biri kendi oyun stilini sunan, tamamen yeni olan 11 kişiden oluşan 20 yarışa sahiptir! Rekabetçi bir ekip yapın, eğitin ve en iyi ekipmanı satın alın.

Blood Bowl - Legendary Edition İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blood Bowl - Legendary Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blood Bowl - Legendary Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!