Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

BoomTown! Deluxe

Güvenilir mağazalardaki en ucuz BoomTown! Deluxe fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup BoomTown! Deluxe satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

14.14₺

Steam

29.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 14, 2016
Geliştiren: Ish Games
Yayıncı: Trinity Project
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

BoomTown! Deluxe Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 40 MB kullanılabilir alan
null

BoomTown! Deluxe Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz BoomTown! Deluxe fiyatı:    14.14₺

Şu anki en ucuz BoomTown! Deluxe fiyatı:    14.14₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

BoomTown! Deluxe İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

BoomTown! Deluxe - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


BoomTown! Deluxe Özeti

Madencilik Sim ve Şehir Oluşturucunun patlayıcı bir kombinasyonu. Kendi gelişen kasabanızı oluşturma hayaliniz, birkaç patlayıcı şarj ve sarı bir kamyonla başlar. Peyzaj yaparken ve para yuvarlanmaya başlar, imparatorluğunuzu, binaları, mağaza ve tesisleri satın alabileceksiniz.

BoomTown! Deluxe İle İlgili Kullanıcı Yorumları


BoomTown! Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak BoomTown! Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!