Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bounce

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bounce fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bounce satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

34.40₺

Steam

599.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 30, 2016
Geliştiren: Steel Wool Studios
Yayıncı: Steel Wool Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Bounce Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel i5-4590 or greater / AMD FX 8350 or greater
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 390
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980 / AMD R9 390X

Bounce Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bounce fiyatı:    34.4₺

Şu anki en ucuz Bounce fiyatı:    34.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bounce İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bounce - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bounce Özeti

Bounce is a VR physics-based puzzle game for HTC Vive and Oculus Touch. Players are tasked with helping their playful robot companion, D1G-B, bounce, sling, shoot, and roll his way through an increasingly complex labyrinth of rooms on a galactic spaceship making his way to his final destination.

Bounce İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bounce fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bounce satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!