Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Brut@l

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Brut@l fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Brut@l satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

19.02₺

Steam

24.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 9, 2017
Geliştiren: Stormcloud Games
Yayıncı: Rising Star Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 16

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

Brut@l Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.0GHz i5 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with 1 GB of Video RAM (requires DX9.0 or higher)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any compatible soundcard
null

Brut@l Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Brut@l fiyatı:    4.8₺

Şu anki en ucuz Brut@l fiyatı:    19.02₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Brut@l İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Brut@l - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Brut@l Özeti

Brut@al, klasik ASCII dungeon crawler oyunlarının yeni bir tasviridir. Kahramanını seç sonra da tamamen ASCII karakterlerinden oluşan ve yöntemsel olarak üretilen bir dünyaya in. Anında ölüm, silah üretimi, iksir yapımı ve düşmanları yüz yüze yok ederken Brut@lda hayatta kalabilecek misin?

Brut@l İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Brut@l fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Brut@l satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!