Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bullshot

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bullshot fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bullshot satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

25.87₺

Steam

31.88₺

Çıkış tarihi: Nov. 22, 2016
Geliştiren: GATO STUDIO
Yayıncı: GATO STUDIO
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bullshot Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • İşlemci: Intel/AMD Dual Core or similar
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
null

Bullshot Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bullshot fiyatı:    25.87₺

Şu anki en ucuz Bullshot fiyatı:    25.87₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bullshot İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bullshot - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bullshot Özeti

Franky F. Franke şeytani Cardesianlar, zombiler ve robotların elinde esir tutulan arkadaşlarını kurtarmak için yardımcı ol. Bullshot, oynanış tarzı ile 90lı yılların klasik oyunları Abuse, Contra veya Metal Slug gibi oyunların havasını ve zevkini geri getiriyor.

Bullshot İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bullshot fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bullshot satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!