Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Burden

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Burden fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Burden satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

16.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 1, 2018
Geliştiren: Black Book Development
Yayıncı: Black Book Development
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Burden Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 gen 2 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 550 Ti or better
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
null

Burden Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Burden fiyatı:    16.5₺

Şu anki en ucuz Burden fiyatı:    16.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Burden İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Burden - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Burden Özeti

RPG'yi diğer yolla göreceksiniz: Beceriler yerine hastalıkları seçin. Sınırlı kaynaklar ve sürekli tehlike dünyasında hayatta kalmak.

Burden İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Burden fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Burden satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!