Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

BuriedTown

Güvenilir mağazalardaki en ucuz BuriedTown fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup BuriedTown satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.00₺

Çıkış tarihi: Jan. 22, 2016
Geliştiren: Dice7
Yayıncı: Locojoy
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

BuriedTown Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: windows 7
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 2.0GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: HD Graphics 4000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Realtek High Definition Audio

BuriedTown Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz BuriedTown fiyatı:    13.0₺

Şu anki en ucuz BuriedTown fiyatı:    13.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

BuriedTown İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

BuriedTown - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


BuriedTown Özeti

Modern sürümde yapılmış bir adada hayatta kalma oyunudur. Minimalist grafikleri+Pürüzsüz ve akıcı oyun deneyimi+Film seviyesinde müzikleri vardır. Kalbinizin derinliklerindeki tüm huzursuzluk ve endişeyi tamamen kaldırır. Meydan okumak var olamaz bir kabustur ve bilmediğin benliğini aşman gerekir!

BuriedTown İle İlgili Kullanıcı Yorumları


BuriedTown fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak BuriedTown satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!