Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

BUTCHER

Güvenilir mağazalardaki en ucuz BUTCHER fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup BUTCHER satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

42.94₺

HRK

46.03₺

Çıkış tarihi: Oct. 5, 2016
Geliştiren: Phobia Game Studio
Yayıncı: Crunching Koalas
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

BUTCHER Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DX 9.0/OpenGL 2 compliant with SM 2.0+
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

BUTCHER Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz BUTCHER fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz BUTCHER fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

BUTCHER İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

BUTCHER - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


BUTCHER Özeti

Kasap, hızlı tempolu bir 2D shooter ve türün kült klasiğine kanlı bir aşk mektubudur. Cesetleri lav çukuruna tekmelemek ve kanla süsleyen duvarlar, iyi bir zaman fikrinizdir, kasap sizin için oyundur.

BUTCHER İle İlgili Kullanıcı Yorumları


BUTCHER fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak BUTCHER satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!