Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Call of Duty®: Modern Warfare® II

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Call of Duty®: Modern Warfare® II fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Call of Duty®: Modern Warfare® II satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1099.00₺

Oyunone

1296.82₺

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2022
Geliştiren: Infinity Ward
Yayıncı: Activision
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Call of Duty®: Modern Warfare® II Sistem Gereksinimleri


Call of Duty®: Modern Warfare® II Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Call of Duty®: Modern Warfare® II fiyatı:    1099.0₺

Şu anki en ucuz Call of Duty®: Modern Warfare® II fiyatı:    1099.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Call of Duty®: Modern Warfare® II İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Call of Duty®: Modern Warfare® II Özeti

Call of Duty®: Modern Warfare® II drops players into an unprecedented global conflict that features the return of the iconic Operators of Task Force 141.

Call of Duty®: Modern Warfare® II İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Call of Duty®: Modern Warfare® II fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Call of Duty®: Modern Warfare® II satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!