Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Call of Tomsk-7

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Call of Tomsk-7 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Call of Tomsk-7 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

29.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Aug. 10, 2015
Geliştiren: Daniel Mercier
Yayıncı: Mercier Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Call of Tomsk-7 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: windows XP or higher
  • Bellek: 500 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Some stability problems with windows 8.1
null

Call of Tomsk-7 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Call of Tomsk-7 fiyatı:    29.7₺

Şu anki en ucuz Call of Tomsk-7 fiyatı:    29.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Call of Tomsk-7 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Call of Tomsk-7 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Call of Tomsk-7 Özeti

Sade bir yan kaydırma atıcısı olan Tomsk-7'nin çağrısında hayatınız için savaşın. Korkunç canavarlar unutulmuş ve terk edilmiş Sovyet-ERA Tomsk-7 biyolojik silahlar tesisinden dökülüyor. Yaratıklarla görünüşte sonsuz bir yıpranma savaşında savaşmalısın.

Call of Tomsk-7 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Call of Tomsk-7 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Call of Tomsk-7 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!