Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Calm Down, Stalin

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Calm Down, Stalin fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Calm Down, Stalin satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 8, 2016
Geliştiren: Cartboard Games
Yayıncı: Cartboard Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Calm Down, Stalin Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: 3 GHz 2 Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB dedicated
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Calm Down, Stalin Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Calm Down, Stalin fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Calm Down, Stalin fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Calm Down, Stalin İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Calm Down, Stalin - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Calm Down, Stalin Özeti

Sakin ol, Stalin, parmağınızı önemli durum bildirileri imzalayarak, telefonu yanıtlayarak, astlarınızla başa çıkarak, parmağınızı öngören, astınızla uğraşırken, parmağınızı nükleer silahlarla tehdit etmek için doğrudan ellerinizi kontrol ettiğiniz bir oyundur. Borusunuzu ve mevcut diğer kişilerin sigara içilmesiyle konumunuz

Calm Down, Stalin İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Calm Down, Stalin fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Calm Down, Stalin satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!