Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Canabalt

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Canabalt fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Canabalt satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

35.16₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: April 30, 2015
Geliştiren: Finji
Yayıncı: Finji
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Canabalt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 75 MB kullanılabilir alan
null

Canabalt Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Canabalt fiyatı:    35.16₺

Şu anki en ucuz Canabalt fiyatı:    35.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Canabalt İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Canabalt - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Canabalt Özeti

Sadece bir düğme ile şehrinizin imha edilmesinden kaçın! Sonsuz koşucu türünü popülerleyen oyun, iki oyunculu mod ve yeni zorluklarla geri döndü.

Canabalt İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Canabalt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Canabalt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!