Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Capsized

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Capsized fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Capsized satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

36.16₺

G2A

36.91₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: April 29, 2011
Geliştiren: Alientrap
Yayıncı: Alientrap
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Capsized Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: XP/Vista/Windows 7
  • İşlemci: Çift çekirdek işlemci (Intel Dual Core 2.0 GHz veya AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz)
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Sabit Disk Alanı: 1.0 GB boş alan
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu
  • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
null

Capsized Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Capsized fiyatı:    36.16₺

Şu anki en ucuz Capsized fiyatı:    36.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Capsized İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Capsized - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Capsized Özeti

Capsized is a fast paced 2D platformer focused on intense action and exploration. As a intrepid space traveler, your ship has crash landed on a mysterious alien planet. You must navigate through the perilous environment and fight off blood-thirsty creatures to save your crewmates and escape with your lives!

Capsized İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Capsized fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Capsized satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!