Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

CAPSULE

Güvenilir mağazalardaki en ucuz CAPSULE fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup CAPSULE satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 14, 2012
Geliştiren: Adam Saltsman
Yayıncı: Finji
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

CAPSULE Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 512 MB RAM
null

CAPSULE Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz CAPSULE fiyatı:    89.7₺

Şu anki en ucuz CAPSULE fiyatı:    89.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

CAPSULE İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

CAPSULE - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


CAPSULE Özeti

Kapsül, tamamen bir radar arayüzüyle oynanan tek oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncular düşmanca bir peyzaj, çevresini öğrenir ve süreçte klasik bir bilimkoya hikayesini çözün. En iyi kulaklık ile karanlık bir odada oynandı. Misofoni olan oyuncular için önerilmez.

CAPSULE İle İlgili Kullanıcı Yorumları


CAPSULE fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak CAPSULE satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!