Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Caveblazers

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Caveblazers fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Caveblazers satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

RandomOyun

6.00₺

Gamebillet

15.84₺

G2A

16.16₺

DurmaPlay

18.00₺

HRK

37.09₺

Steam

186.44₺

Çıkış tarihi: May 24, 2017
Geliştiren: Deadpan Games
Yayıncı: The Yogscast
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Caveblazers Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 or 10
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
null

Caveblazers Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Caveblazers fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz Caveblazers fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Caveblazers İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Caveblazers - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Caveblazers Özeti

Caveblazers is a challenging and brutal roguelike platformer. Journey into a mysterious cave, fighting orcs and goblins with an abundance of weapons and magical items! Make friends along the way, then watch in despair as they are crushed in to a bloody pulp under a trolls fist.

Caveblazers İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Caveblazers fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Caveblazers satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!